kilka słów o nas

DLACZEGO NAPRAWIAMY?

Jesteśmy serwisem samochodowym godnym zaufania i dbamy o jakość świadczonych usług. Wprowadziliśmy kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej w Broku, obejmującą także naprawy układów klimatyzacji.
Chcielibyśmy zwrócić uwagę na atrakcyjne ceny naszych usług. Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt do weryfikacji usterek elektroniki komputerowej.

Zaczynaliśmy jak wielu z nas niektórzy w szopie, chlewiku, ja zaczynałem w 1992 roku w stodole, jest w nas dużo samozaparcia i uporu. Wtedy byliśmy młodzi i jakakolwiek praca nie budziła w nas przerażenia, samochodów na rynku było mało, większość warsztatów naprawiała maluchy polonezy, tudzież syrenki, jeśli ktoś przyjechał z „samochodem zachodnim” to była dopiero „jazda”, części najczęściej pochodziły z „demobilu” i różnie bywało z ich zamawianiem, części przychodziły ale nie zawsze były właściwe. Zimą często zamarzały ręce a o leżeniu na glebie nie wspominając. Wyprzedzając oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów postanowiliśmy otworzyć warsztat inny niż wszystkie. Na czym polega owa inność? Ano na obsłudze i naprawach BEZ TAJEMNIC. W chwili podjęcia się naprawy ustalamy jej zakres na oczach klienta. Jeden obraz to tysiąc słów – zatem umożliwiamy ogląd auta stojącego już na podnośniku, wskazujemy miejsca i elementy wymagające wymiany lub regulacji. Jeśli zachodzi potrzeba powiększenia zakresu prac klient jest informowany o tym telefonicznie, wyraża zgodę lub jej nie wyraża. Jednym słowem nic nie dzieje się z zaskoczenia. W podstawowym obszarze nasze usługi możemy przedstawić w sposób następujący: zajmujemy się naprawami samochodów osobowych i dostawczych, obsługą klientów indywidualnych oraz firm. Naprawiamy mechanikę, elektronikę, wymieniamy opony, wykonujemy badania techniczne pojazdów do 3,5 tony, przyjmujemy zlecenia na naprawy samochodów nietypowych, mało popularnych marek w/g życzeń klientów.

Powiedzenie: Awaria samochodu wyczekuje cierpliwie na najbardziej niedogodny moment, aby bezlitośnie zaatakować.

KONTAKT Z NAMI:

ul. Jarzębinowa 3
07-306 Brok
tel.: 606 695 220
e-mail: mechanikabrok@o2.pl